Op zaterdag 27 februari vindt de vijfde+½ Reclaim the Seeds – Zadenbeurs plaats. Na Amsterdam, Den Boschm, Groningen en het landgoed Kraaybeekerhof in Driebergen, is het dit jaar Wageningen(13 feb) en Lier (27 feb)
Het evenement biedt een brede groep belangstellenden de kans op uitwisseling van zaden en van kennis over zaden, duurzame landbouw en de huidige bedreigingen van de zadendiversiteit.
Zadenmarkt, ruilmarkt, geefmarkt
Patent op gewassen

![Reclaim the seeds [4]](https://mergenmetz.nl/wp-content/uploads/2012/01/Reclaim-the-seeds-4-300x210.jpg)
Dit gaat ten kosten van de veerkracht en biodiversiteit van de landbouw. Onze voedselvoorziening loopt sluipenderwijs gevaar. Kleinere producenten en particulieren raken hun handelsmogelijkheid en dus zeggenschap steeds meer kwijt.
In reactie hierop ontstaan steeds meer kleinschalige projecten voor voedselvoorziening in wijken, buurten en dorpen. Ook verenigen zadenproducenten die werken met biologische, niet-genetisch gemanipuleerde zaden en oude rassen zich in netwerken.
Reclaim the Seeds biedt een alternatief voor de negatieve ontwikkelingen en de positieve initiatieven versterken door de organisatie van dit zadenweekend. Het project wordt elk jaar door ASEED en een wisselende groep lokale organisaties en vrijwilligers georganiseerd.
Praktische informatie
Mee doen? Deelnemen aan het zadenweekend kan als bezoeker, kraamhouder of als vrijwilliger. Updates, een uitgebreider programma en achtergronden zullen te vinden zijn op de website van Aseed. Contact: info@reclaimtheseeds.nl.
Meer info
Aseed EuropeToegangsprijs: Nee
Reserveren: Nee
Dank voor de promotie van Reclaim the Seeds. Spontane vraag: komen jullie naar Lier? We hebben jullie er graag bij – om te verkopen, te ruilen, te netwerken… Hartelijke groet, Lieven