Zo doe je dat met een bolcourgette. Dit is een niet te moeilijk te maken gerecht met een zeer smakelijk resultaat.
Maak eerst de courgettes schoon. Breng een pan met water aan de kook en doe ze erin. Kook ca. 10 minuten.
Tomaten in blokjes, als ze nattig zijn, even uit laten lekken.
Als de bolcourgettes gaar genoeg (niet tè) zijn, giet je ze af en leg je ze op een bord. Snijd de bovenkant eraf en haal met een theelepel het vruchtvlees eruit, maar gooi dat niet weg.
Verwarm de oven voor op 150℃
Doe de garnalen, het vruchtvlees van de courgette, de peterselie, de bieslook, een snufje zout en een snufje peper in de kom van een blender (of staafmixer) en mix alles tot een glad en homogeen mengsel.
Doe de blokjes tomaat erdoorheen;
Schep de ontstane puree met een (thee)lepel in de courgettes. Leg ze op een met bakpapier beklede bakplaat, bestrooi de vulling met wat paneermeel en leg het dekseltje er op. Bak ze ongeveer 25 – 30 minuten in de oven.
Als ze goed gaar zijn, haal je ze uit de oven. Laat ze even wat afkoelen voordat je ze serveert. Eet smakelijk!
Ook zonder tomaat is het goed.
Dit fijne recept komt van de website MergenMetz. Op foto's en tekst rusten auteursrechten. Vraag even toestemming als u iets wilt overnemen.