IJsheiligen en Plantjesdag

zondag 14 mei 10:00 - 16:00

Van 11 t/m 14 mei zijn dit jaar de IJsheiligen. In principe is de kans op enige nachtvorst nihil en worden vorstgevoelige gewassen in de tuin uitgeplant.

We hebben jarenlang een plantjesdag “gevierd” waarbij we het teveel aan zaailingen en kweekgoed uit onze moestuin aanbieden (dat is nette taal voor ‘verkopen’). En natuurlijk hebben we meer gewassen, want we kweken ook allerlei planten voor een Eetbare Siertuin en verfplantentuin.

De zaterdag ervoor zijn we open, maar ook op deze dag kan je de tuinen bekijken en een kop koffie of thee drinken – we hebben ook diverse boeken in de verkoop, en dan ook eenmalig gebruikte exemplaren.

Plantenlijst

Op dit moment (eind februari) moeten we nog gaan zaaien, dus we hebben geen overzicht van wat er allemaal is. Eind april is dat wel duidelijk.

Neem alsjeblieft zelf wat tasjes en bakjes mee? Niet alles wat we hebben is opgepot. Sommige planten zijn er als plug, sommige in perspot (kluit) en ja, sommige in een pot(je).

En op = op

Meer info

De Tuinen van MergenMetz
Maartje van den Berg
Toegangsprijs: Nee
Reserveren: Nee

Waar

De Tuinen van MergenMetz
Kaart wordt geladen...

Plaats een reactie