Rumex acetosa ‘Green de Belleville’ Een van de oudste zuringselecties (Frankrijk, rond 1730) die er bestaan en nog steeds! Dat wil wat zeggen. Mooi breedbladige zuring, speciaal voor gebruik in de keuken. Vaste plant.
Hoogte: 30 cm
De Belleville kan goed in sauzen worden gebruikt. En rauw is het net een snoepje – een zuurtje dan welteverstaan.
Wij gebruiken zo min mogelijk cookies en vinden privacy belangrijk.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.