Slangenradijs / Javaanse radijs (zaad)
€ 3,35
Uitverkocht
Beschrijving

Raphanus sativus var. caudatus
Van deze radijs eet je niet de knollen, maar de hauwen (peulen). Ze zijn pittig van smaak. Erg fijn om door gerechten te verwerken of zo te knabbelen als je in de tuin aan het werk bent. Het wordt een bossige plant van pakweg 50 x 50 cm of groter – afhankelijk van de grond oogst je veel of heel veel 🙂
Eigenlijk is slangenradijs makkelijker dan gewoon radijs, langer oogstbaar en geeft fraaie roze-witte bloemen. Wat wil je nog meer?
Peulen kunnen groen blijven maar ook diep paarsrood kleuren. Je oogst wanneer je er trek in hebt. Maar niet te laat, dan worden de peulen hard en houtig.
Lees hier meer over slangenradijs.
Hoeveelheid zaad/zakje: 30 stuks
Hoogte: 50 cm of hoger (maar dan buigt de plant wel om)
Houdbaarheid (na oogst): 5 jaar (zaad is veel langer houdbaar – zeker 10 jaar – als het koel, donker en luchtdicht wordt verpakt. Lees dit.)
Zaai-instructie, als radijs: kijk hier
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.